استفاده از ابزار و متدولوژی های روز دنیا
تیم تحقیق و توسعه پروتوبیتا با اعتقاد به حرکت همزمان با دانش روز دنیا همراه ابزار و مترولوژی های طراحی توسعه محصولات خود را به روز نگاه می دارد.
انعطاف پذیری بالا
تجربه گروه پرتوبیتا نمایانگر این بوده که مدیران کسب و کار مختلف علاقمند به استفاده از نرم افزارها به روش خود هستند. از این رو این نرم افزارها با حداکثر انعطاف جهت پاسخگویی به تمامی مدیران در این گروه ساخته می شوند.
تحلیل و طراحی متفاوت
پروسه تولید یک محصول در پرتوبیتا با مطالعه دقیق و طولانی و در جهت رفع نیازهای مشتریان در زمان حال و آتی آغاز می گردد.
سرعت در پشتیبانی
مهم ترین دغدغه کاربران نرم افزار ها کیفیت پشتیبانی از آن نرم افزار است. پشتیبانی در گروه پرتوبیتا به عنوان اصلی ترین قسمت از فرایند خدمات پس از فروش از اهمیت بالایی برخوردار است.

درباره گروه

پیدایش گروه پرتوبیتا، از پس نگرش جدید در دنیای مدیریت صورت گرفته است. نگرشی که گویا چندان با محیط کسب و کار مشابه در میهنمان همراستا نیست. در این نگرش ایده تقدم کار بر کسب حکمفرماست و سهامداران این گروه به اتفاق، کمال و کیفیت مطلوب در ارائه محصولات و خدمات خود و تقدم این امور بر مسائل مالی اعتقاد کامل دارند. البته پر واضح است که یکی از اهداف اصلی در ایجاد هر محیط کار و کاسبی ایجاد مزیت های مالی است، اما نحوه نگرش در تولید انتفاع از فعالیت متفاوت است.

ما در گروه پرتوبیتا، با دید ارائه محصول دانش محور، کاربرد پذیر، کاربر پسند، منعطف و بر پایه اصول و قواعد مدیریت، به انجام فعالیت تولید و خدمات می پردازیم.

این گروه با تعامل گروهی از دانش آموختگان مجرب که در سالیان متوالی در کار و کسب های مختلف به کسب تجربه پرداخته بودند در سال 1388 تاسیس گردید. رویکرد انجام فعالیت این گروه همیاری مدیران پرتوان کشورمان با دو بال ابزار فناوری اطلاعات و آموزش تخصصی مدیریت می باشد. به اعتقاد ما سازمان های آینده در فضای تعریف شده کار و کسب سنتی محصور نمی گردند و انعطاف شرط برد سازمان های آتی است. از این رو محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه پرتو بیتا ، امتیاز لازمه جهت انعطاف را به کاربران خود هدیه می نماید.

خط مشی همکاری و جذب سرمایه های انسانی این گروه، استفاده از استعدادهای شکوفا شده و نخبه بوده و با رویکرد "تیم برتر از ستارگان برتر تشکیل می شود" منابع انسانی جذب این گروه می شوند.

واحد فناوری اطلاعات

رویکرد عمومی گروه پرتوبیتا در ارائه محصولات، در واحد فناوری اطلاعات تبلور کامل می یابد. نخبگان مستقر در این واحد با تجربه چندین ساله در شرکت های بزرگ نرم افزاری، گرد هم جمع شده اند تا بتوانند محصولی متفاوت و فراخور نیازهای سازمان های آتی تهیه نمایند. از آنجا که در یک سازمان ، چرخه کامل فناوری اطلاعات موجب بهره برداری کامل از این فناوری در سازمان می گردد و نقص در هر یک از قسمت های این چرخه باعث بروز مشکل در تمامی ساختار می شود، گروه پرتوبیتا توانایی ارائه فناوری اطلاعات را بصورت یکپارچه به مشتریان خود ایجاد نموده است.

ارائه محصولات نرم افزاری و همچنین راهکارهای تحت وب و شبکه جهانی امتیازات لازم جهت بهره برداری کامل در هر شرایطی را در اختیار مشتریان علاقمند این گروه قرار می دهد.

گروه پرتو بیتا

گروه پرتو بیتا به عنوان یکی از بنگاه های فعال در حوزه فناوری اطلاعات در بازار ایران حضور دارد . بهره گیری از نخبگان حوزه نرم افزار و در نتیجه تفاوت در رویکرد تولید موجب تمایز این گروه از رقبا گردیده است. ارائه خدمات پشتیبانی ویژه وجه تمایز دیگر این گروه می باشد