دوشنبه، 29 شهریور ماه 1400

آخرین اخبار فناوری

لامپی که دی اکسید کربن هوا را می بلعد

شیمیدانان فرانسوی برای اولینبار با تلفیق تکنولوژی و طبیعت موفق به ساخت لامپ جاذب دیاکسیدکربن موجود در هوا شدند.

گجتی که برای نابینایان محیط را توصیف میکند

محققان موفق به طراحی و ساخت یک دستگاه پوشیدنی جدید برای بیماران نابینا و کمبینا شدند که محیط اطراف کاربر را برای کمک به وی در جهت اجتناب از موانع توصیف میکند.

اتومبیلتان را با موبایل روشن کنید

شرکت خودروسازی تویوتا محصول جذابی ابداع کرده که می تواند جایگزین کلید خودروها شود.

با تگهای خرید میتوانید هر آنچه در تصاویر اینستاگرام میبینید را بخرید

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوبی که نیازی به معرفی ندارد در حال تست قابلیت جدید تگهای فروش است که به کاربران امکان میدهد محصولات مورد علاقه خود را تا حدودی به صورت مستقیم از این اپلیکیشن خریداری کنند. با تک شات همراه باشید.

ضد خواب هوشمند برای رانندگان بیابان و خیابان

ضد خواب هوشمند 5 دقیقه قبل از اینکه خوابتان ببرد و حادثهای ناگوار برای خود، سرنشینان و سایرین به وجود بیاورید، آگاهتان میکند.

شبکههای عصبی گوگل میتوانند ارتباط درونی خود را رمزگذاری کنند!

تکنولوژی به حدی سریع پیشرفت میکند که نمیتوان به طور دقیق گفت که آینده چه شکلی خواهد بود، اما شاید یک چیز را با اطمینان بتوان گفت و آن این است که آینده تکنولوژی با هوش مصنوعی درآمیخته است. از آنجایی که هیچ هوش مصنوعی بدون یاد گرفتن و تکامل یافتن، هوشمند نیست، پس محققان به یادگیری عمیق روی آوردهاند. یادگیری عمیق نوعی پیشرفته از هوش مصنوعی است که سعی میکند همانند مغز انسان عمل کند. یکی از مهمترین

از این پس گیمهای ویندوز ۱۰ را میتوانید آفلاین هم بازی کنید.

از این پسمیتوانید گیمهایی که میتوانستید به صورت آنلاین بر روی ویندوز 10 بازی کنید را آفلاین نیز انجام دهید.

ابداع فناوری هوش مصنوعی با توان رمزگذاری اطلاعات

گروه Google Brain در شرکت گوگل میگویند دستیابی به این فناوری بخشی از برنامه های این شرکت برای ساخت ماشینها و ابزاری است که از هوش مصنوعی لازم برای حفاظت از پیامهای رد و بدل شده و جلوگیری از سرقت و جاسوسی از آنها برخوردار باشند.

لپ تاپ های قدیمی اپل را تحویل دهید، سرفیس بوک ببرید

رقابت میان کمپانی های مایکروسافت و اپل از گذشته های دور تا کنون مطرح بوده و به نظر می رسد که این رقابت با اقدام اخیر مایکروسافت مبنی بر ترغیب کاربران به عدم استفاده از لپ تاپ های اپل، وارد مرحله تازه ای شده است.

هدست واقعیت مجازی سونی، فراتر از حد انتظار ظاهر شده است

چندی پیش شاهد عرضه یکی از باشکوه ترین و موردانتظارترین دستگاه های گیمینگ یعنی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن بودیم. به گفته فروشگاه های بزرگ صنعت بازی های ویدیویی، فروش این هدست پا را از حد انتظار فرا تر گذاشته است.

1 41 42 43