یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

آپدیت جدید مرورگر Link Bubble عرضه شد

آیا تا به حال از مرورگر Link Bubble استفاده کرده اید؟ این مرورگر یکی از بهترین ها بوده که می توان آن را در فروشگاه گوگل پلی پیدا کرد. توضیح مکانسیم این مرورگر کمی سخت بوده اما به طور خلاصه می توان گفت در این مرورگر هر تب دارای حبابی شناور در صفحه بوده که با کلیک بر روی آن حباب ها می توان به تب مخصوص آن دسترسی پیدا کرد. با این روش بسیار راحت می توان چندین تب را مدیریت و در حین بارگزاری صفحه ای به سرعت به تب دیگری رجوع کرد.

البته تنظیمات Link Bubble به فایرفاکس و کروم نرسیده اما در مجموع مرورگر خوبی بوده و در طول زمان در حال گسترش می باشد. به طور مثال در آخرین آپدیت، دو ویژگی حذف تبلیغات و حذف کد های ردیاب به آن اضافه گردیده است. ویژگی حذف تبلیغات، به طور خودکار تبلیغات هر صفحه ای که بازدید می کنید را حذف کرده و به سبک تر و خلوت شدن سایت کمک می کند، در کنار آن ویژگی دوم نیز کد های ردیابی که در سایت ها برای فهمیدن فعالیت های کاربر برای نمایش تبلیغات مرتبط استفاده می شود را حذف کرده و به حفظ حریم شخصی کاربر کمک می کند. از بهبود های دیگر نیز می توان به استفاده از HTTPS Everywhere اشاره نمود که با استفاده از این پلاگین، به طور خودکار پورت HTTPS هر سایتی که دارای این مجوز باشد بارگزاری شده که در نهایت به افزایش امنیت بازدید از سایت کمک می کند. البته به غیر از موارد ذکر شده چندین باگ نیز برطرف شده که دیگر نیازی به مطرح کردن جزئیات آنها نیست. شماره آپدیت موجود 1.8.1 بوده و در حال حاضر در فروشگاه گوگل پلی قابل دانلود می باشد. ناگفته نماند مرورگر Link Bubble رایگان بوده بنابراین امتحان آن ضرری ندارد.

اگر قصد نصب این برنامه را داشتید، پس از استفاده تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای دانلود Link Bubble از فروشگاه گوگل پلی اینجا کلیک نمایید.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط