یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

آپدیت جدید ChromeOS در راه است

گزارش های روز های گذشته حاکی از آن است که گوگل در حال ادغام کردن اندروید با ChromeOS می باشد. اما حال این کمپانی بزرگ این گزارشات را تایید کرده و اعلام نموده نه تنها همچنان قصد ارائه ی این محصول را داشته بلکه در حال کار بر روی بهتر کردن اندروید و ChromeOS می باشد.

6 سال پیش بود که گوگل از ChromeOS را رونمایی کرد و از آن موقع از آن در خانه ها، مدارس و دفتر های کاری استفاده می شود. به گفته ی گوگل قریب به 30 هزار کروم بوک در آمریکا به صورت فعال استفاده می شود و از طرفی دیگر کروم بوک ها یکی از پر فروش ترین لپ تاپ های آمازون می باشد. علت استقبال خوب کاربران از این لپ تاپ ها قیمت مناسب و سیستم عامل آن ها می باشد. بنابراین گوگل برنامه های زیادی را در رابطه با ChromeOS دارد.

لپ تاپ Asus Chromebit که چندی رونمایی شد، تا چندین هفته ی دیگر با قیمت 85 دلار عرضه خواهد شد. شایان ذکر است که یکی از قابلیت های این لپ تاپ اتصال به هر صفحه نمایشی می باشد.
یکی از گزارشات گذشته حاکی از آن است که گوگل در حال ادغام ChromeOS با سیستم عامل گوشی خود یعنی اندروید می باشد تا آن را به یک سیستم عامل جهانی مانند ویندوز 10 تبدیل کند اما گوگل آن را تکذیب کرد.
همچنین آقای Hiroshi Lockheimer معاون رئییس بخش اندروید، ChromeOS و Chrome Cast گوگل اعلام نمود آپدیتی برای این سیستم عامل (ChromeOS) در راه بوده که همراه با طراحی جدید گوگل یعنی Material Design و یک مدیا پلیر جدید می باشد و از طرفی بر پردازش و امنیت آن نیز می افزاید.

گوگل همچنین در پی رونمایی از کروم بوک های جدید در سال 2016 می باشد.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت