شنبه، 2 مرداد ماه 1400

از حال می توانید برنامه ی Lumia Camera را برای گوشی های غیر لومیا نیز دانلود نمایید

چه باور کنید چه نه، گوشی نوکیا لومیا 1020 برای دوست داران عکاسی بسیار عزیز است! و این مسئله نه تنها به خاطر 41 مگاپیکسلی بودن آن، بلکه به خاطر نرم افزار بسیار دقیق و پیشرفته اش نیز می باشد که بعد از آپدیت Lumia Denim نام آن از Nokia Camera به Lumia Camera تغییر کرده است.
خبر خوش آن است که خوش بختانه مایکروسافت به تازگی این برنامه را برای تمامی گوشی های ویندوز فون در دسترس قرار داده است. بنابراین Lumia Camera که قبلا فقط برای گوشی های سری لومیا در دسترس بود حال کاربران گوشی های غیر لومیا نیز قادر به نصب این برنامه هستند، تنها کافیست گوشی شما از سیستم عامل ویندوز فون بهره مند باشد.
برنامه ی Lumia Camera برای دانلود هیچ هزینه ای را در بر نخواهد داشت و رایگان می باشد. از طرفی این برنامه قابلیت ها و ویژگی های یکتایی را به همراه دارد. به عنوان مثال، دارای تنظیمات focus، کنتراست و روشنایی و غیره بوده و از نظر رابط کاربری نیز بسیار خوب طراحی شده و محیط جذابی دارد. تنها مشکلی که دارد آن است که در برخی دستگاه ها ثبات ندارد که اگر از آن صرف نظر کنیم برای استفاده گزینه ی خوبی بوده و اگر گوشی شما از سیستم عامل ویندوز فون بهره می برد حتما این برنامه را بر روی آن نصب کنید.
برای دانلود Lumia Camera اینجا کلیک نمایید.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت