دوشنبه، 29 شهریور ماه 1400

امکانات جدید اینستاگرام

اینستاگرام با آخرین به روز رسانی خود امنیت بیشتری را برای مخاطبان فراهم کرده است ، سه قابلیت جدید به اینستاگرام افزوده شده است که امنیت بیشتری را برای کاربران آن به وجود می آورد .

امکانات جدید ایستاگرام
 این امکانات جدید امکان کنترل  بیشتر مخاطبانتان را فراهم میکند ، یکی از مشکلاتی که این شبکه اجتماعی داشت این بود که در صورت قبول کردن درخواست فالو دیگر نمی توانید بدون بلاک کردن فرد او را حذف کنید ، اما هم اکنون این کار بدون بلاک کردن فرد امکان پذیر می باشد ، و از کارامد ترین  تغییراتی است که در این شبکه اجتماعی ایجاد شده است ، و امکان حذف کردن مخاطبانتان بدون بلاک کردن آنها امکان پذیر می شود .

تکنولوژی جدید در اینستاگرام
دومین مورد به شما امکان کنترل بیشتر بر روی کامنت‌هایتان  را می‌دهد ، با این امکان جدید می‌توانید کامنت های خود را برای دنبال کنندگان خود فعال یا غیرفعال کنید وهمچنین امکان لایک کردن کامنت‌ها هم جدیدا به این اپلیکیشن اضافه شده است .

ایجاد امنیت بیشتر  در اینستاگرام
سومین قابلیت جدید این اپلیکیشن به صورتی است که توسط آن کاربران می توانند در صورتی که مطلبی که بر پایه آسیب رسانی افراد به خودشان است، به اینستاگرام گزارش بدهند و  اینستاگرام با تشخیص صحت این موضوع، پست را پاک میکند که امکان گزارش پست‌های مخرب در زمینه آسیب رسانی افراد به خودشان است .

mina misaghi

mina misaghi

  • بخش های مرتبط