دوشنبه، 29 شهریور ماه 1400

اندروید 5.1 برای سری دستگاه های Xperia Z2 و Z3 عرضه شد

کمپانی سونی به تازگی شروع به روانه کردن آپدیت به نسخه 5.1.1 اندروید برای گوشی ها و تبلت های Xperia Z3 و Z2 خود کرده است. با این آپدیت، بسیاری از گوشی ها و تبلت های ایکسپریای قدیمی که با اندروید 4.4 کار می کنند از اندروید Lollipop بهره مند خواهند شد.
بنابراین لیست گوشی ها و تبلت هایی که این آپدیت شامل آنها خواهد شد، Xperia Z Compact، Xperia Z3، Xperia Z3 Tablet Compact، Xperia Z2 و Xperia Z2 Tablet می باشد.
آپدیت 5.1 اندروید ویژگی های جدید این سیستم عامل را همراه با بهبود های خود سونی به همراه خواهد داشت. برای مثال سونی گزینه های صدا و حالت بی صدا را بهبود داده که به کاربران گزینه های بیشتری برای کنترل آنها ارائه می دهد. همچنین گزینه تمرکز لنز دوربین آن به نام Super Auto Mode ارتقا یافته و از این پس می توان از Smartwatch 3 به عنوان کنترل دوربین گوشی استفاده نمود.
Xperia Z1، Xperia Z1 Compact و Xperia Z Ultra نیز طی هفته های آینده این آپدیت را دریافت خواهند کرد و پس از آن Xperia M2 Auqa و Xperia M2 از این نعمت برخوردار خواهند شد!
هنوز زمان دقیق عرضه این آپدیت برای دستگاه های فوق وجود ندارد اما کاربران  دستگاه های سری Xperia Z2 و Xperia Z3 می توانند از حال به نصب این به روز رسانی بپردازند.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط