جمعه، 15 مرداد ماه 1400

بازی دوتا 2 با گرافیک و هسته ی جدیدی در راه است

شرکت Valve به تازگی از نسخه جدید بازی دوتا 2 به نام Dota 2 Reborn رو نمایی کرد که از ظاهر و هسته (Engine) جدیدی برخوردار خواهد بود. همانطور که احتمال می رود و شایعات بسیاری پیرامون آن وجود دارد، این هسته Source 2 خواهد بود. نسخه بعدی هسته ی فعلی Source که اکثر بازی های فعلی Valve با استفاده از آن ساخته شده اند.
تا به الآن خبری از تغییر گیم پلی بازی نشده اما این تغییرات قطعا تاثیر بسیاری بر روی تورنومنت ها داشته و برای بازیکننان با ارزش می باشد.
به گفته ی سازنده این بازی یعنی Valve، تغییرات اعمال شده باعث خواهند شد تا بازیکننان ساده تر عضو بازی ای شده و با دوستان خود بازی کنند، چت داخل بازی نیز ساده تر شده است و اما در آخر طبق گفته ها با ابزار های بهبود یافته آموزشی برای افراد آماتور نیز یادگیری بازی آسان تر خواهد بود.
Dota 2 Reborn از نسخه بهبود یافته DotaTV نیز برخوردار خواهد بود که به وسیله آن بازیکنان با استفاده از نمودار و جزییات موجود می توانند تصمیم بگیرند کدام بازی را تماشا کنند.
بر اساس گزارش خبرگذاری Polygon مسابقات جهانی Dota 2 Championships امسال بر اساس نسخه ی فعلی بازی برگزار خواهد شد اما Valve در هفته بعد اطلاعات بیشتری را درباره Dota 2 Reborn ارائه خواهد کرد بعد از آن نیز نسخه بتا آن عرضه خواهد شد.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط