جمعه، 15 مرداد ماه 1400

بازی Angry Birds 2 برای ویندوز فون عرضه نخواهد شد

گرچه مایکروسافت تلاش فراوانی در راستای همگانی و جذاب تر کردن ویندوز فون کرده، همچنان کمبود برخی از برنامه های کاربردی برای آن به چشم می خورد. Rovio، شرکت سازنده بازی محبوب Angry Birds با این حال که بیش از 2 سال طول کشید تا این بازی را برای ویندوز فون عرضه کند، اعلام کرده است نسخه بعدی آن یعنی Angry Birds 2 را برای این سیستم عامل گوشی عرضه نخواهد کرد. آقای Pekka، یکی از اعضای تیم پشتیبانی این شرکت طی بیانیه ای اعلام نمود "بازی Angry Birds 2 برای ویندوز فون عرضه نخواهد شد."
هنوز مشخصات دقیقی در اختیار نیست که آیا به طور کلی این بازی برای سیستم عامل ویندوز فون عرضه نخواهد شد یا همانند نسخه قبلی آن با تاخیر عرضه خواهد شد، اما اینگونه که به نظر می رسد کاربران ویندوز فون باید برای تجربه کردن این بازی به اندروید یا iOS روی بیاورند.
Angry Birds 2 نسخه رسمی بعدی بازی Angry Birds بوده و شرکت Rovio در حال حاضر برنامه داشته تا این بازی را در تاریخ 30 جولای برای سیستم عامل های اندروید و iOS عرضه کند. متاسفانه همانطور که ذکر شد جزئیات کاملی در دسترس نیست اما انتظار می رود طی روز های آتی اطلاعاتی به بیرون درز کند.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط