یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

بازی Dishonored: The Definitive Edition آماده برای پیش خرید برای Xbox One

بازی Dishonored قبلا برای پلتفرم های PS3، PC، Xbox 360 عرضه شده بود اما حال نسخه ی The Definitive Edition آن با گرافیک بهبود یافته و همراه با تمام بسته های الحاقی آن در راه است!
همانطور که گفته شد گزشته از بهبود گرافیکی این بازی که در عکس های پایین قابل مشاهده است، این نسخه دارای تمامی بسته های الحاقی یعنی Dunwall City Trials، The Knife of Dunwall و Brigmore Witches خواهد بود.
در حال حاضر می توان نسخه ی Xbox One این بازی را از فروشگاه ایکسباکس با قیمت $39.99 / £29.99 / €39,99 پیش خرید نمود.
بازی Dishonored شما را در شخصیتی به نام Corvo قرار می دهد که یک قاتل بوده و در تلاش اثبات بی گناهی خود از ارتکاب جرمیست که آن را انجام نداده است. داستان در شهری به نام Dunwall اتفاق می افتد، شهری که دچار بسیاری از فساد ها و بیماری های گوناگون شده و در کنار آن زیر سلطه ی دیکتاتوری می باشد و به قول معروف نفرین شده است. بر خلاف بازی های دیگر که در سبک مخفی کاری هستند، Corvo به تعدادی از قدرت های ماورالطبیعه دسترسی دارد که در طول بازی می توان از آنها بهره گرفت. برای مثال می توان مسافت کوتاهی را تلپورت کرد یا دشمنان را مورد حلمه ی جانوران گوشت خوار قرار داد.
نسخه The Definitive Edition این بازی در تاریخ 25 آگوست در آمریکای شمالی و 28 آگوست در اروپا برای Xbox One  و PS4 منتشر خواهد شد. متاسفانه هنوز خبری از انتشار این بازی بر روی PC نمی باشد!

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط