یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

با این صندلی فوق العاده می توان خوابیده کار های کامپیوتری را انجام داد!

اگر شما هم جز افرادی هستید که زمان زیادی را پشت کامپیوتر به سر می برید، حتما درد های زیادی را در قسمت های مختلف بدن خود حس می کنید.

نشستن یکی از حالت های بسیار ناسالم بوده که به همین دلیل میز های سرپایی در حال معروف شدن می باشند، اما متاسفانه ایستادن نیز آنچنان تفاوتی ایجاد نکرده و باعث درد مضاعف پاها نیز می شوند و از طرفی دیگر نمی توان کل روز را ایستاده سر کرد!
بنابراین راه حل چیست؟ خوشبختانه شرکت Altwork راه حلی برای این مسئله پیدا کرده است. تیم شرکت Altwork صندلی ای را طراحی کرده که این قابلیت را به کاربران می دهد تا در سه حالت ایستاده، نشسته و دراز کشیده به انجام کار های خود بپردازند.
این صندلی که از هر سه حالت پشتیبانی می کند مخصوص کاربرانی طراحی شدخ است که مدت زیادی از روز را با کامپیوتر کار می کنند.
در حالی که این صندلی از طراحی فوق العاده ای برخوردار است، از قیمت مناسبی برخوردار نمی باشد. قیمت این صندلی 5,900 دلار خواهد بود، اما در حال حاضر با قیمت 3,900 دلار به فروش می رسد.

در حال حاضر Altwork در حال توسعه ی این صندلی برای برنامه نویسان، نویسنده ها، طراحان و دیگر افرادیست که کار های کامپیوتری انجام می دهند.

این صندلی حالت های مختلفی را ارائه می دهد که شامل حالت نشسته، ایستاده، همکاری و متمرکز می باشد. اما در صورت نارضایتی کاربر از وضعیت های موجود، می توان از طریق صفحه کلید متصل به میز، آن را شخصی سازی کرد.
حالت تمرکز یکی از وضعیت های جالب این صندلی می باشد، در این حالت کل صندلی به عقب رفته و لپ تاپ را در حالت خاصی جاسازی می کند که در پی آن می توانید در حالت دراز کشیده به انجام کار های خود بپردازید. (عکس زیر)

خب حال به نظرتون در این حالت لپ تاپ، موس و صفحه کلید سر نمی خورند؟! لازم به نگرانی نیست، به گفته ی سازندگان این صندلی به گونه ای طراحی شده که به کمک آهن رباها هیچ وسیله ای از روی میز سقوط نمی کند.
Altwork اعتقاد داشته این صندلی مخصوص قرن 21 ساخته شده و با حالت های مختلفی که ارائه می دهد کار کاربر را راحت تر می کند، چرا که اغلب افرادی که کارشان با کامپیوتر است روزانه حدود 8 ساعت پشت آن به سر می برند.
در نتیجه باید گفت کار این صندلی حرف ندارد! و تنها مشکل آن قیمت زیادش می باشد و باید امیدوار بود که این شرکت در سال های آینده صندلی ای با قیمتی مناسب تر عرضه نماید.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط