شنبه، 2 مرداد ماه 1400

با تلگرام بیشتر از پیش سرگرم شوید

تلگرام به تازگی یک پلت فرم بازی ربات طراحی کرده است که بسیار سرگرم کننده می باشد ، شما هم اکنون می توانید با استفاده از رباتها به بازی در چت های خود پردازید ، بازی هایی با گرافیک و صدا ، تیم تلگرام در روز دوشنبه در یک پست وبلاگ خود خبر داده است که 30 بازی HTML5 آماده است تا در تلگرام راه اندازی و بازی شود ، بسیاری از آنها توسط Gamee منتشر شده اند ، از جمله عناوین بازی های ارائه شده Mr. Muscle ، Karate Kido  ، sports، مسابقه فوتبال و کونگ فو می باشد .

بازی در تلگرام

یکی از بهترین ویژگی های پلت فرم این بازی ها این است که هیچ فضای دیسکی نیاز ندارد ، و یک بایت هم به حجم برنامه تلگرام اضافه نمی کند ، این ویژگی از فن آوری های HTML5 است و بازی ها بر اساس تقاضا لود می شود ، و مانند صفحات وب عمل می کنند .

بازی نر افزاری در تلگرام

برای شروع بازی ، فقط کافیست با ربات @gamee در ارتباط باشید و یا در هریک از چت های خود با تایپ کردن "gamee" آن را فراخوانی کنید . سپس ، یک بازی را انتخاب کرده و با دوستان خود شروع به بازی کنید . هنگامی که شما در یک بازی خوب هستید ، شما می توانید آنرا با دوستان خود به سادگی اشتراک گذاری کنید و آنها را به چالش بکشید.

شما نیز می توانید بازی های دیگر را با تایپ کردن "gamebot" در هر چت پیدا کنید همچنین بهترین بخش از پلت فرم تلگرام بازی های رقابتی و تیمی در تمام چت های موجود خود می باشد .

mina misaghi

mina misaghi

  • بخش های مرتبط