یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

با Parallels 11 از کورتانا بر روی مکینتاش بهره ببرید

مایکروسافت سخت در تلاش است تا کاربران را به سوی ویندوز 10 سوق دهد و تنها دلیلی که دستیار دیجیتالی خود، کورتانا را بر روی اندروید و iOS آورده نیز همین می باشد. اما همگی می دانیم که به هیچ وجه مایکروسافت آن را بر روی مکینتاش نخواهد آورد! خب باید گفت با نسخه ی جدید برنامه Parallels دیگر جای نگرانی نیست! چرا که با Parallels 11 می توانید بدون اجرای کامل ویندوز بر روی مک، از کورتانا بهره ببرید!
برنامه ی Parallels 11 از پشتیبانی کامل از ویندوز 10 برخوردار است اما این مسئله که بدون اجرای کامل این سیستم عامل بتوان از کورتانا بهره برد نکته ی جالب آن می باشد.
تنها کاری که باید انجام دهید آن است که نسخه ای از ویندوز 10 را دانلود کرده، آن را بر روی شبیه ساز Parallels 11 نصب کرده و گزینه ی Hey Cortana را در آن فعال نمایید. بعد از انجام این مراحل هرگاه کلمه ی Hey Cortana را ذکر کنید، این برنامه محیط OS X ظاهر خواهد شد و همانند ویندوز می توانید از آن در هر موقعیتی مانند وب گردی با سافاری استفاده کنید.
البته شبیه ساز Parallels رایگان نبوده و اگر به دنبال خریداری نسخه 11 آن هستید برای شما 79.99$ هزینه خواهد داشت اما این در حالیست که اگر به دنبال ارتقا به نسخه ی 11 از نسخه های قبلی می باشید تنها 49.99$ هزینه در بر خواهد داشت.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت