جمعه، 15 مرداد ماه 1400

برای اجرای کورتانا بر روی iOS اینجا ثبت نام کنید

خبری خوش! اگر دارای گوشی آیفون یا تبلت آیپد هستید اما علاقه ی زیادی به دستیار دیجیتالی مایکروسافت یعنی کورتانا دارید، می توانید آن را نصب نمایید!

البته آنقدر هم خوش حال نشوید چرا که در حال حاضر تنها برای کاربران داخل آمریکا و چین قابل دسترس بوده و هنوز در مرحله ی آزمایشی به سر می برد بنابراین هنوز قابلیت هایی را نداشته و باید در طول زمان به آن اضافه گردد.

برای مثال قابلیت "Hey Cortana" که به تازگی به نسخه ی اندروید آن اضافه گردیده هنوز قابل دسترس نیست اما در کل اینکه کمپانی تصمیم به عرضه ی نسخه ی آزمایشی آن را بر روی این پلتفرم گرفته جای شکر دارد.

مایکروسافت نوشت: "ما به دنبال کمک از تعداد کمی از کاربران Windows Insider هستیم تا نظر خود را درباره چگونگی کارکرد این دستیار دیجیتالی بر روی iOS با ما به اشتراک بگذارند و نسخه ی آزمایشی آن را امتحان کنند".

با توجه به این که لینک دانلود کورتانا برای iOS تا هفته های جاری در دسترس خواهد گرفت، اگر به دنبال تست این برنامه هستید می توانید این به این سوالات جواب دهید تا برای این کار ثبت نام کرده باشید اما قبل از آن به خاطر داشته باشید که کورتانا برای iOS هنوز در مرحله ی آزمایشی قرار داشته و دارای قابلیت های محدود و مشکلات فراوانی می باشد.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت