یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

برنامه واقعیت مجازی خبرگزاری New York Times برای دانلود قرار گرفت

چند هفته پیش، خبرگزاری The New York Times رونمایی کرد که به خواننده های این روزنامه یک دستگاه واقعیت مجازی Google Cardboard را هدیه می دهد. با این حال که این دستگاه ها کمی زمان می برند تا به دست کاربران برسند، اپلیکیشن واقعیت مجازی این خبر گزاری به نام NYT VR برای دانلود در دسترس می باشد.

برنامه NYT VR که به کاربران این قابلیت را می دهد تا در این عینک مطالب را بررسی کنند حال در دو فروشگاه App Store اپل و Play Store گوگل قابل دانلود می باشد. و افرادی که دارای این دستگاه واقعیت مجازی نیستند می توانند مطلاب را در فرمت ویدیوی 360 درجه به نمایش درآورند و اگر به مطللعه در صفحه نمایش گوشی همراه خود علاقه ای ندارید می توانید از نمایش آنها به فرمت desktop بهره مند شوید.

از طرفی چون این برنامه NYT VR جدید می باشد، بنابراین تنها دارای 2 ویدیو برای نمایش است، یکی به نام Walking New York و دیگری به نام The Dsiplaced که این عنوان متشکل از همکاری این خبرگزاری با شرکت واقعیت مجازی Vrse می باشد. این مستند 11 دقیقه ای داستان 3 کودک پناهنده در اوکراین، لبنان و عربستان صعودی را مطرح می کند.

البته می توانید نسخه ی معمولی این فیلم را در سایت NYTimes.com یا کانال یوتوب این خبرگزاری مشاهده نمایید اما تماشای آن از یک دستگاه واقعیت مجازی بسیار تجربه ی متفاوتی خواهد بود. البته شایان ذکر است که یوتوب نیز از این پس از ویدیو های واقعیت مجازی پشتیبانی می کند.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط