شنبه، 2 مرداد ماه 1400

تمامی مراحل این بازی را تمام کرده و برنده 10,000 دلار شوید

اگر به دنبال 10,000 دلار می گردید وقت را تلف نکرده و بازی Zero Reflex را دانلود نمایید! چرا که ناشر این بازی یعنی Adminde اعلام کرده اگر این بازی را تمام کنید به شما 10,000 دلار پرداخت خواهد کرد!

در حال حاضر این بازی برای iOS، اندروید و Steam قابل دانلود می باشد. اگر در پی نصب این بازی می باشید، به شما پیشنهاد می شود اول لیست قوانین را از سایت Exordium Games، سازنده آن به دقت مطالعه نمایید. برای مثال فردی که برای گرفتن جایزه اقدام می کند باید نسخه ی اصل این بازی را نصب کرده و از هیچگونه کد تقلب و کرکی استفاده نکرده باشد.

به گفته ی این ناشر اولین نفری که این بازی را که دارای 60 مرحله می باشد به اتمام برساند، مبلغ 10,000 دلار به حساب PayPal وی واریز خواهد شد. البته قبل از ذوق کردن باید گفت این بازی بسیار سخت می باشد و تنها بازی اندرویدی بوده که چنین جایزه ای را ناشر آن برای اتمام شدر نظر گرفته است. اما در کل می توان گفت تعیین چنین جایزه ای برای اتمام بازی تنها برای بیشتر معروف شدن بازی بوده و جنبه ی تبلیغاتی دارد.

در نهایت اگر در حال حاضر بی کار می باشید و به دنبال امتحان کردن شانس خود هستید، می توانید بازی Zero Reflex را برای اندروید، iOS و Steam دانلود نمایید.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط