دوشنبه، 29 شهریور ماه 1400

دوربین های پرنده AirSelfie

امروزه عکس سلفی گرفتن بسیار متداول شده است ، شما به زودی می توانید از دوربین های پرنده جیبی جدید  استفاده کنید که اسم این محصول جدید AirSelfie  می باشد ، و به شما برای عکس گرفتن و فیلم برداری به صورت هوایی کمک میکند .

AirSelfie زاییده افکار کارآفرین ایتالیایی به نام Edoardo Stroppiana است ، این ایده از سال 2014 مطرح شد که بیش از حد گران قیمت و بزرگ بود ، AirSelfie به طور خاص برای افرادی طراحی و تولید شده است که تصور می کنند دوربین های پرنده برای استفاده بسیار پیچیده هستند .

دوربین پرنده
AirSelfie یک دوربین 5 مگاپیکسلی دارد که می تواند ویدیو با کیفیت HD ظبط کند و همه‌چیز روی کارت حافظه 4 گیگابایتی microSD  آن ذخیره می‌شود ، همچنین دوربین امکان دریافت و ذخیره تصاویر به‌کمک شبکه وای فای را دارد ، لازم به ذکر است که ایر سلفی می‌تواند به مدت 3 دقیقه، در ارتفاع 20 متری  تعادل خود را حفظ کند ، ابعاد این دوربین کوچکتر از یک گوشی هوشمند است و وزن آن  52 گرم می باشد .

با استفاده از AirSelfie، افراد ، گروه ها و شرکت ها می توانند از خود ، منظره ها و پروژه های خود از فاصله های دورتر ، ارتفاع و زاوایای متفاوت عکس برداری کنند .

دوربین پرنده ایرسلفی
AirSelfie از طریق سیستم عامل iOS رایگان و یا برنامه های آندروید کنترل می شود، با کمک این برنامه می توانید دوربین را خاموش یا روشن کنید ، و همچنین ارتفاع و جهت آنرا تنظیم کنید، کاربران می توانند به کمک این محصول یک تصویر هوایی HD و یا ویدیو را تنها با فشار یک دکمه ظبط کنند ، کاربران همچنین می توانند یک تایمر 10 ثانیه ای فعال کنند .

این شرکت اعلام کرد، دوربین های پرنده می تواند تا هشت عکس متوالی عکس بگیرد و انتظار می رود تا در سال 2017 به بازار عرضه شوند .

mina misaghi

mina misaghi

  • بخش های مرتبط