دوشنبه، 29 شهریور ماه 1400

ساعت ورزشی هوشمند ال جی،محصولی برای دوندگان و ورزشکاران

با  اتمام سال 2016، گوگل از ساعت های جدید هوشمند با Android Wear 2.0 خود رونمایی کرده است، ال جی نیز ساعت های هوشمند جدید خود را با دو نام  Watch Sport و Watch Style  با قیمت های 349 و 249 دلار عرضه کرده است.

watch smart
ساعت ورزشی ال جی، در مقایسه با مدل Styleدارای ویژگی هایی برای تناسب اندام و اتصال LTE ، GPS است و از سوی دیگر، دارای سنسور ضربان قلب می باشد که بسیار زیبا و  سبک طراحی شده است ، با استفاده از این ساعت میتوانید بدون توجه به اینکه گوشی شما کجا قرار دارد حتی اگر خاموش باشد تماس دربافت کنید همچنین با پشتیبانی از  Android Pay کاربران می‌توانند پرداخت‌های خود را نیز انجام دهند.

ساعت هوشمند
اندازه این ساعت  51 میلی متر است ، که نسبت به اندازه استاندارد ساعت های هوشمند امروزه کمی بزرگ است ، صفحه نمایش آن 1.38 اینچ است و  از OLED در ساخت آن استفاده شده است که در کلاس خود یکی از  بهترین ها می باشد .
کیفیت ساخت این ساعت هوشمند بسیار عالی است، این ساعت ورزشی از فولاد ضدزنگ ساخته شده است و صفحه نمایش آن شیشه ای با پوشش Corning Gorilla میباشد، این محصول همچنین در مقابل آب و گرد و غبار مقاوت دارد و دارای رتبه IP 68 می باشد،این بدان معنی است که می توانید آن را تا 30 دقیقه در عمق 5 فوتی آب قرار گیرد.

ساعت های ورزشی ال جی
این ساعت بدون نیاز به گوشی همراه برنامه‌های مختلف را اجرا می‌کند و از GPS داخلی نیز برخوردار می باشد،همچنین دارای قابلیت هایی برای دوندگان و ورزشکاران می باشد .

ساعت فوق هوشمند جدید

 

 

mina misaghi

mina misaghi

  • بخش های مرتبط