یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

طبق شایعات اپل در 15 مارس از آیفون 5se و آیپد Air 3 رونمایی خواهد کرد

شایعات زیادی پیرامون مراسمیست که به احتمال زیاد در ماه مارچ توسط اپل اجرا خواهد شد که در آن این کمپانی از آیفون 4 اینچی جدید خود همراه با آپدیتی برای اپل واچ رونمایی خواهد کرد. البته در همین حین تبلت iPad Air 3 نیز به دوتای دیگری پیوسته و به نظر می رسد در این مراسم از آن نیز خبری بشنویم. اگر در انتظار تاریخ برگذاری این مراسم هستید، دیگر لازم به انتظار نیست! طبق شایعات جدید اپل در 15 مارس به اجرای این مراسم و رونمایی از گوشی و تبلت خود خواهد پرداخت. البته لازم به ذکر است که این تاریخ طبق شایعات اعلام شده و هنوز تاریخ رسمی آن وجود ندارد.

گرچه شایعات حاکی از عرضه اپل واچ جدید در ماه سپتامبر می باشند، انتظار می رود دست کم اسمی از آن در مراسم برده شده و خبر کوچکی از آن بشنویم. مدل فعلی اپل واچ قرار است آپدیتی دریافت کرده و سیستم عامل آن توسعه یافته و چندین مدل بند جدید معرفی گردیده و غیره.

اگر صحبت از iPhone 5se نیز باشد که باید گفت این گوشی مشابه آیفون 5s بوده با این تفاوت که لبه های کناری آن خمیده و در مجموع دارای ضخامت کمتری می باشد. قیمت آیفون 5se از 450 دلار شروع شده و در دو مدل 16 و 64 گیگابایتی به فروش خواهد رسید. از جزئیات سخفت افزاری نیز می توان به چیپست A9، پشتیبانی از Live Photos و Apple Pay و دوربین ارتقا یافته نسبت به مدل 5s اشاره کرد.

و اما آیپد ایر 3 که به نظر می رسد برخی از ویژگی های آیپد پرو را قرض بگیرد، به عنوان مثال دارای 4 اسپیکر و Smart Connector خواهد بود. از طرفی گفته می شود اولین آیپدی خواهد بود که از فلاشر در پشت آن بهره مند است.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط