یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

فیسبوک از دستیار دیجیتالی خود به نام M رونمایی کرد

بعد از مایکروسافت، حال فیسبوک در حال ارائه دستیار دیجیتالی خود می باشد، این دستیار دیجیتالی که Facebook M نام دارد، مخصوص برنامه ی messenger فیسبوک می باشد.
یکی از سران این شرکت، آقای David Marcus اعلام کرد Facebook M بر اساس هوش مصنوعی طراحی شده است، بنابراین خیلی راحت و باز زبان عامیانه می توان از آن سوال های گوناگونی پرسید. به عنوان مثال اگر بپرسید "می خوام هفته ی بعد به شیکاگو برم، برگر معروف در اونجا چیه؟ کجا باید برم؟" این دستیار دیجیتالی "مردم دیوونه ی برگر های Command هستن" را به عنوان پاسخ مطرح و حتی درخواست اجازه ی شما را برای رزرو میز خواهد کرد.
برخلاف دیگر دستیار های دیجیتالی موجود در بازار، M قادر به انجام بعضی کارها به تنهایی می باشد، مارکوس در پستی در فیسبوک خود ذکر کرد که این برنامه قادر به خرید وسایل، و ارسال هدایا به دوستان شما و ... می باشد.
بنابراین می توانید از این برنامه برای خرید، تنظیم ملاقات ها و ... استفاده نمایید، البته شایان ذکر است که M به گونه ای طراحی شده که از تاریخچه صحبت های قبلی شما با این برنامه برای ارائه پیشنهادات بهره می برد.
خلاصه Facebook M به نظر جالب می آید اما متاسفانه فیسبوک در حال تست این برنامه بر روی چند صد نفر در سانفرانسیسکو می باشد. به امید آنکه در آینده ای نه چندان دور شاهد عرضه ی نسخه ی بتای آن باشیم..

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط