یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

مایکروسافت چندین ویژگی OneDrive را ارتقا داد

چندی پیش مایکروسافت به صورت رسمی محدودیت حجم فایل OneDrive را از 2 گیگابایت به 10 گیگابایت ارتقا داد. علاوه بر آن مایکروسافت در حال ارتقا OneDrive برای کاربران ویندوز و مک نیز می باشد، به طوری که تعداد فایل هایی که همزمان می توان دانلود یا آپلود کرد بیشتر شده است. به گفته ی مایکروسافت این همگام سازی موازی باعت افزایش حدودا سه برابر سرعت آن شده است.

همچنین، دارندگان ویندوز 7 و 8 شاهد ویژگی دیگری نیز طی چند هفته ی آینده خواهند بود که این قابلیت را به کاربران داده تا بتوانند بدون رفتن به سایت onedrive.com به اشتراک فایل های خود بپردازند. به گفته ی این شرکت با یک راست – کلیک ساده بر روی فایل یا پوشه های مورد نظر گزینه ی "Share a OneDrive link" ظاهر خواهد شد که با کلیک بر روی آن لینک به اشتراک گذاری را با قرار دادن در Clipboard در اختیارتان قرار خواد گذاشت. این ویژگی ظاهرا برای کاربران ویندوز 8.1 و مک به صورت همزمان در دسترس قرار خواهد گرفت.

در نهایت مایکروسافت گفت: ما خوشحالیم که از تکنولوژی Drag & Drop برای OneDrive رونمایی کرده تا کاربران قادر به آپلود فایل تنها با کشیدن و ول کردن فایل در مرورگر خود باشند.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط