شنبه، 2 مرداد ماه 1400

ویندوز 10 در 24 ساعت اول انتشار خود بیش از 14 میلیون مرتبه نصب شده است!

مایکروسافت در حال حاضر مشغول عرضه ی آخرین سیستم عامل خود یعنی ویندوز 10 به بازار می باشد و آپدیت های این ویندوز در حال روانه شدن به بازار می باشند، بدین معنا که همگان در یک روز آن را دریافت نخواهند کرد. در همین هنگام این کمپانی اعلام کرده که تا به حال بیش از 14 میلیون دستگاه در سراسر جهان به ویندوز 10 ارتقا پیدا کرده اند! و در همین حین عده ای همچنان در حال انتظار برای دریافت این سیستم عامل می باشند.
یکی از سران شرکت مایکروسافت گفت: ما همچنان آپدیت های زیادی را باید قبل از اینکه این سیستم عامل را در اختیار شما قرار دهیم اعمال کنیم.
وی افزود: ما 24 ساعته و 7 شبانه روز در حال کار بر روی پروسه ی اعمال آپگرید ها هستیم و اولویت اول ما کیفیت تجربه ی شما از این سیستم عامل می باشد.
ویندوز 10 از دیدگاه منتقدان و کاربران با بازخورد خوبی  همراه بوده و به نظر می رسد همگان از آن راضی می باشند. در همین حین هشتگ #UpgradeYourWorld در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر و اینستاگرام بیشتر به چشم می خورد و خلاصه قوقایی به پا شده(!)
در حال حاضر کاربران ویندوز 7 و 8.1 می توانند به صورت رایگان سیستم عامل خود را به ویندوز 10 آپگیرد کنند که در این روش، ویندوز به صورت اتوماتیک دانلود و نصب می شود. دیگر افرادی نیز که پی تهیه فایل iso برای استفاده و نصب بر روی کامپیوتر های دیگر می باشند می توانند ابزار Media Creation Tool را از سایت رسمی مایکروسافت دانلود نموده و پس از دانلود ویندوز توسط این برنامه، به تهیه فایل iso آن بپردازند.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط