یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

کاربران مدل های 4 اینچی آیفون 33% کل کاربران این سری گوشی را تشکیل می دهند

طبق چندی از شایعات، اپل در ماه مارس امسال از مدل جدیدی از آیفون، آیپد و مک بوک رونمایی خواهد کرد. البته برخی این شایعات را رد می کنند اما آخرین گزارش، حاکی از صحت این قضیه می باشد. طبق گزارشات Mixpanel، همچنان 19% از دارندگان آیفون، از مدل آیفون 5s بهره می برند، در حالی که شمار به تربیت برای آیفون 5 ، 5c و 4s به تربیت به 8% ، 5.4% و 4.2% کاهش می یابد.

طبق آمار ارائه شده، یک سوم کاربران فعال آیفون از مدل های 4 اینچی استفاده کرده و قصد خرید مدل بزرگتری را ندارند. البته اگر به اعداد بالا کاربران آیفون 4s و مدل های 3.5 اینچی دیگر را اضافه کنیم سر جمع شمار به نزدیک 40% نیز می رسد. دلایل متعددی مانع خرید مدل جدید آیفون ها توسط می شود اما نمی توان اندازه صفحه نمایش را یکی از معیار های بزرگ ندانست، افراد زیادی به دنبال خرید مدل جدید تر بوده اما صرفا به خاطر صفحه بزرگ گوشی های جدید تر و ارائه نشدن مدلی جمع و جور توسط اپل دست به چنین کاری نمی زنند.

بنابراین می توان تمامی جزئیات فوق را به زبان ساده "مردم به دنبال گوشی جمع و جور می باشند" ترجمه کرد که البته در پی آن می توان مدل iPhone 5se را توجیه کرد. مدلی جدید تر و پیشرفته تر 5s با ظاهر و اندازه ای مشابه. باید منتظر ماند و دید اپل چه تدارکاتی را برای ماه مارس فراهم کرده است.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط