شنبه، 2 مرداد ماه 1400

کروم برای آیفون و آیپد به لطف آپدیت امروز سریع تر شده و کمتر مختل می شود

امروز مرورگر کروم برای آیفون و آیپد آپدیت جدیدی را دریافت کرده که سرعت آن را بسیار سریع تر و پایدار تر می کند و آن هم به خاطر استفاده از موتور پردازش اپل به نام WKWebView بر روی iOS می باشد. به گفته ی گوگل این آپدیت باعث شده تا کروم تا 70% کمتر دچار اختلال و بسته شدن (crash) شود که در نتیجه کاربر کمتر دچار مشکلاتی می شود که مانع وب گردی وی گردد.

از نظر سرعت نیز گوگل ادعا دارد با این آپدیت، تغییر چشمگیری در سرعت این مرورگر دیده خواهد شد، چرا که حال با مرورگر Safari در یک سطح می باشد. البته باید اشاره کرد که این هفته برای مرورگر Safari نیز هفته ی خوبی نبوده چرا که کاربران از تعداد زیاد بسته شدن های برنامه شکایت داشته اند. آخرین ورژن نسخه آیفون و آیپد کروم که 48.0.2564.87 می باشد از طراحی جدیدی برخوردار نبوده اما از تغییر آیکون های تب جدید که باعث آسودگی در دسترسی به سایت های تازه بازدید شده توسط کاربر می شود نیز می توان به عنوان یکی دیگر از تغییرات اعمال شده نام برد.

متاسفانه همچنان قابلیت تعیین کروم به عنوان مرورگر پیشفرض آیفون یا آیپد وجود ندارد که البته این تصمیم بر عهده خود اپل می باشد، اما از اینجا می توانید نسخه جدید را دانلود نمایید.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط