یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

گشایش استدیوی فیلم سازی تحت VR توسط سامسونگ

سامسونگ خواستار افزایش ساخت فیلم های واقعیت مجازی می باشد، چرا که مدیر بازاریابی شعبه آمریکا سامسونگ، آقای Marc Mathieu اخیرا در فستیوال فیلم Sundance امسال، از برنامه های این کمپانی برای باز کردن استدیوی ساخت فیلم های VR (واقعیت مجازی) در یکی از دفاتر خود در نیویورک رونمایی کرد.

وی در خطاب به حضار گفت: "ما در سامسونگ عاشق داستان می باشیم و در پی آن عاشق کمک به مردم برای بازگویی داستان های خود می باشیم." که البته در غیر این صورت سامسونگ برنامه های خود برای پیش بردن صنعت VR را مطرح نمی کرد. البته ناگفته نماند که عینک واقعیت مجازی سامسونگ یا همان Gear VR در این برنامه ها نقش خود را به خوبی ایفا خواهد کرد. علاوه بر همه این ها سامسونگ قرارداد همکاری یک ساله ای را با موسسه Sundance تنظیم کرده تا به علاقه مندان ساخت فیلم، با تکنولوژی خود کمک کند.

سامسونگ امسال در برنامه New Frontier فستیوال Sundance که یکی از زیرمجموعه های آن به حساب می آید و بیشتر به صنعت واقعیت مجازی توجه دار واقعا شاهکار کرد، چرا که در حالی که افرادی جوان و خبره در صنعت VR مانند Nonny de la Pena در حال نمایش فیلم های خود در آنجا می باشند، کمپانی ها نیز در تلاش برای جا انداختن این صنعت و پیشبرد تکنولوژی آن می باشند، اما سامسونگ به تنهایی سعی دارد در خط مقدم دیگر شرکت ها بوده و وقتی این صنعت به بهره برداری رسید و یا مرکز توجه قرار گرفت، نام شرکتش بیش از بقیه بدرخشد.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط