شنبه، 2 مرداد ماه 1400

گوگل تنها برنامه خود در Windows Store به نام Google Search را برای استفاده در ویندوز 10 آپدیت کرد

گوگل تا به حال تنها یک برنامه در ویندوز اتسور (Windows Store) عرضه کرده که آن نیز Google Search نام دارد و به تازگی آن را برای استفاده در ویندوز 10 به روز رسانی کرده است. در این آپدیت رابط کاربری Google Search به کلی عوض شده و حال از طراحی Material Design برخوردار می باشد.
به طور کلی، Google Search به کاربران ویندوز 10 این قابلیت را می دهد تا بدون استفاده از مرورگری، تنها با خود این برنامه به جستجو در اینترنت با استفاده از موتور جستجو گر گوگل بپردازند. این برنامه از میکروفون نیز برای گفتن کلمه ی مورد نظر پشتیبانی کرده و دارای قابلیت جستجو بر اساس عکس، که در آن می توان از عکسی برای جستجو استفاده کرد نیز می باشد.
با این حال که گوگل برنامه ی Youtube را برای ایکس باکس وان ارائه داده، به غیر از این برنامه، این شرکت تا به حال برنامه ی دیگری برای ویندوز 10 طراحی نکرده است و به نظر می رسد در این مورد برنامه ی Google Search تنها می باشد!
در مورد کارکرد این برنامه نیز باید گفت Google Search بسیار کارآمد و دقیق می باشد. از سخت افزار برای گفتن کلمه ی مورد نظر استفاده کرده و بسیار محیط زیبا و مرتبی دارد. متاسفانه این برنامه هنوز بر روی ویندوز 10 موبایل کار نکرده اما امکانش هست که به زودی بر روی این پلتفرم هم شاهد کارکرد آن باشیم.

- دانلود برنامه Google Search برای ویندوز 10 (رایگان)

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط