یکشنبه، 3 مرداد ماه 1400

Galaxy S7 با یک بار شارژ دو روز کار خواهد کرد

گوشی Galaxy S7 در شرف عرضه بوده و قطعا طرفداران تا به حال با توجه به مدت کمی که تا تاریخ رونمایی رسمی از آن مانده جزئیات و اخبار کافی را در دسترس ندارند. بنابراین در این پست همراه ما باشید، خبر داغی را برایتان آماده کرده ایم! به نظر می رسد سامسونگ نه تنها به دنبال افزایش پردازش بوده بلکه هدف آن افزایش قدرت باتری نیز می باشد، چرا که طبق اطلاعات جدید، این باتری تا 17 ساعت پخش ویدیو با حداکثر میزان نور دوام می آورد.

دو اسکرین شات فوق گرفته شده از مدل دو سیم Galaxy S7، حاکی از عمر دو روزه باتری توسط یک بار شارژ می باشد. طبق گزارش Eldar Murtazin که در گذشته نیز خبر های زیادی را از S7 به اشتراک گذاشته، در طول تست میزان نور 75% تنظیم شده و ارتباطات LTE آن روشن بوده است. نمی توان چنین بهبود بزرگی را تایید کرد اما با توجه به پیشرفت سخت افزار های دیگر در این گوشی، دور از انتظار نیز نیست.

طبق شایعات باتری S7 و S7 edge به ترتیب 3000 و 3600 میلی آمپر می باشد که با توجه به 2550 برای 2550 میلی آمپر باتری S6 و 2600 میلی آمپر باتری S6 edge پیشرفت قابل ملاحظه ای است. البته تاثیر بهبود مصرف باتری اندروید 6.0 و استفاده از چیپست های نسل جدید Exynos 8890 و Snapdragon 820 را نیز نمی توان نادیده گرفت.

تیم پشتیبانی سایت

تیم پشتیبانی سایت

  • بخش های مرتبط