شنبه، 2 مرداد ماه 1400

کورتانا

کورتانا تضمین میکند کنسرتهایی که در نزدیکی تان برگزار میشود را از دست ندهید

دستیار مجازی مایکروسافت برای چیزهای زیادی به کار می آید - بویژه برای هشدارهای یادآوری (Reminders). حال به لطف موتور تهیه بلیط SeatGeek، هنگام برگزاری تورِ کنسرت گروههای موسیقی مورد علاقه تان در نزدیکی محل زندگی شما، کورتانا به شما اطلاع می دهد.

کورتانا به 6 کشور دیگر نیز اضافه خواهد شد

اگر ناراحت آن هستید که در زمان فرا رسیدن ویندوز 10 تا کمی بیشتر از یک هفته ی دیگر به دستیار دیجیتالی مایکروسافت یعنی کورتانا دسترسی نخواهید داشت، خب دیگر بغض نکنید! ممکن است در نوبت باشید! چرا که تیم سازنده کورتانا اعلام کرده...

کورتانا برای اندروید حال از قابلیت جایگزین شدن Google Now پشتیبانی می کند

مایکروسافت همراه با با عرضه کردن ویندوز 10 دستیار شخصی خود یعنی کورتانا را نیز برای سیستم عامل اندروید عرضه کرد. در حالی که کورتانا برای اندروید در مرحله آزمایشی قرار داشته و هنوز طراحی آن کامل نگردیده، آپدیت های زیادی را از زمان اولیه عرضه ی خود دریافت کرده است...

با Parallels 11 از کورتانا بر روی مکینتاش بهره ببرید

مایکروسافت سخت در تلاش است تا کاربران را به سوی ویندوز 10 سوق دهد و تنها دلیلی که دستیار دیجیتالی خود، کورتانا را بر روی اندروید و iOS آورده نیز همین می باشد. اما همگی می دانیم که به هیچ وجه مایکروسافت آن را بر روی مکینتاش نخواهد آورد! خب باید گفت با نسخه ی جدید برنامه Parallels دیگر جای نگرانی نیست!

برای اجرای کورتانا بر روی iOS اینجا ثبت نام کنید

خبری خوش! اگر دارای گوشی آیفون یا تبلت آیپد هستید اما علاقه ی زیادی به دستیار دیجیتالی مایکروسافت یعنی کورتانا دارید، می توانید آن را نصب نمایید!